Bimi-Com - Prishtine - Tel: 044 246 989 dhe 049 ..

Shitet nga: Bimi-Com 14 Krr 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Punojm me: Knauf, Glet, Fasada, Styropor, Ngjyra, Tapeta, Dekorime te ndryshme, Renovime te ndryshme dhe Maler.
Gjithashtu punojm vitrina per televizor, per kompjuter dhe vitrina te ndryshme me Knauf.
Per me shume detaje mund te na gjeni ne facebook: Bimi-Com.

Tel: 044 246 989 dhe 049 851 946
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim