Dollap

Shitet nga: dardania 06 Pri 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Ne gjendje te rregullt dhe te mire, per gjdo info na kontaktoni ne nr e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim