Dollap

Shitet nga: adresa dardani 28 Shk 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Dollap i drurit ne gjendje te rregullt dhe i shfrytzueshem per gjdo info kontaktoni ne nr te telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim