Dollap

Shitet nga: adresa dardani 02 Mar 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
dollap ne gjendje t erregullt i shfrytzueshem dhe i pershtatshem per gjdo info kontaktoni ne nr te telit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim