Dy tavolina dite dhe komodine

Shitet nga: xhushi 19 Dhj 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
ni komodin dhe dy tavolina dite shum pak te perdoruna me qmim shum te volitshem qe te trijat 80 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim