KOMODA

Shitet nga: GJEVRIJE 02 Mar 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
shes komodin me dimenzione 3.00x1.90(e perber nga tri(3) pjes te veqanta dhe dy(2) rafta.eshte
e bler ne sallonin e mobileve "MOB-IN"para 3 muaj dhe eshte e paguar 750 euro
qmimi i tanishem e shitjes eshte 550euro dhe munet pak me negociu qmimin...
ju lutem te lajmrohen vetem blersit serioz prej ores 09:00 deri 22:00 qdo dite
ne numrin 049-155-492.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim