Kauq dhe komod per tv

Shitet nga: Jeton 20 Sht 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes kauq dhe komod per tv jon shum te rujtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim