Komodë per sallon

Shitet nga: Rinor 13 Sht 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komodë per sallon.
Ka dollapa per mbajtjen e gjesendeve ose edhe te rrobave dhe dollapa prej xhami per mbajtjen e gjesendeve zbukuruese si dhe sherben per vendosjen e TV-s ne te.
Materiali i komodes eshte dru i rende me kualitet te larte, nuk eshte iveric apo material i dobet.
Eshte shume e ruajtur dhe shume veshtire demtohet shkaku i materialit te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim