Komodë,tavolinë

Shitet nga: Shkelqim Hasani 13 Shk 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komodë për TV (libra,suvenire etj),tavolinë xhami dy pjesëshe (e madhe dhe e vogël).Të përdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim