Komod, luksoze

Shitet nga: xxxxxx 03 Gsh 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
shes komot dhe vitrin luksoze Opel astra opel corsa golf 5 golf 4 fiat punto....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim