Komod dhe ngrohse

Shitet nga: Ruzhdi 16 Nën 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shese komoden dhe ngrohsen/radiator
gjendja si ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim