Komod për TV

Shitet nga: Kadri 29 Mar 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komoda ka vendin për TV dhe DVD dhe gjthashtu vendin e zbukurimeve është shumë praktike. Është përdorur shumë pak.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim