Komod per TV

Shitet nga: Loriku 22 Mar 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Eshte ne gjendje te rregullt dhe shum pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim