Komod per televizor plazma

Shitet nga: xxxx 04 Pri 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shitet komoda per televizor e gjamit e zez si ne foto.Komoda eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte shume pak e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim