Komod per televizor

Shitet nga: dionit 16 Mar 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
komod per televizor
është e bajtur 1 vitë
gjatësia është 1.45cm
kurse larëtesia dhe gjënsia është 0.45cm
për më shumë kontaktoni në numrin
044-760-978 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim