Komod televizori dhe tepija

Shitet nga: Arsim 16 Mar 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
komoda per tv eshte me permasa 2.25 gjersia kurse lartesia 2.10 Tepijat 2.30 me 1.55
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim