Komod

Shitet nga: Kadri 19 Pri 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komoda ka vendin për TV dhe DVD gjithashtu ka vendin për zbukurime, është shumë praktike dhe shumë pak e përdorur!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim