Komod

Shitet nga: Agim 18 Pri 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komoda eshte ne gjendje te rregullt. 045-668-891 dhe 049-764-257
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim