Komoda Vitrina luksoze

Shitet nga: Amar 02 Qer 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes Komod dhe Vitrin luksoze shum te rujtne,nuk shiten ndaras kursesi arsyja e shitjes kam hapsire jo te mire per ti mbajtur,1800 jon ble te reja !!! pres blers serioz imell nuk pergjigjem SMS nuk kthej qmimi eshte fiks !!!044843502 049160544 dhe Viber +37744843502
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim