Komoda dhe trapezari

Shitet nga: Fitore Aliu 01 Sht 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Tri komoda per dhome te ndejes ngjyre kafe e qele materiali mediapan. Trapezaria me 6 karrige material dru I kombinuar me mediapan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim