Komoda pak e perdorur

Shitet nga: Arben 06 Qer 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komode shume pak e perdorur, nuk ka asnje grithe.
Ka vend si per TV ashtu edhe per oriendi te tjera. Te gjitha dollapet jane funksionale dhe hapen pa ndonje pengese.....Kontakto ne numerin e paraqitur: 044-826-069
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim