Komoda per televizor dhe libra

Shitet nga: XXX 28 Jan 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
shitet komoda per televizor dhe libra po edhe gjesende tjera permë shum kontaktoni / 044-152-934
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim