Komoda,tavolina per dhome te nejes,dhe dy tepiha

Shitet nga: kimete 24 Shk 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
shitet komoda dhe tavolina 180,dhe tepihat 180 jane pothuajse te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim