Komode

Shitet nga: Visar 12 Pri 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shitet komoda per tv ne gjendje te mir dhe me qmim te volitshem es cila edhe blere para 1 viti..shitet shkaku qe dhurat kam
Marre nje tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim