Komode per sallon

Shitet nga: Izet 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shitet komoda per sallon ose dhome. Komoda eshte shume e ruajtur, shume funksionale.dhe sherben edhe per futjen e rrobave dhe gjesendeve tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim