Komode per tv prei druri naltsija-2-metra gjansi..

Shitet nga: komod 02 Krr 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes komode per tv si ne foto 2 metra naltsi dhe 1-meter gjansi -qmimi-65-europer ma shum -049-338-936
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim