Komode tv

Shitet nga: Albins 19 Jan 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
N gjendje shum t mir dhe me cmim t volitshem. Eshte pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim