Komode

Shitet nga: Albina 10 Dhj 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

255 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
N gjendje shum t mir dhe pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim