Komode

Shitet nga: Albina 20 Dhj 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

235 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Eshte n gjendje shum t mir dhe pak e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim