Komodine, tavoline buke, kauqa

Shitet nga: Burim 03 Gsh 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes urgjent me cmim te volitshem mobilje prej druri te perdorura por ne gjendje te mire. Komodine, tavoline buke me 4 karrige dhe 2 kauqa.

Te interesuarit mund te me lajmerohen ne telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim