Komodine e rujtme

Shitet nga: jener 07 Nën 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes komodinen e cila osht e rujtne pa demtime e pershtatshme per vendosjen e tv-se dhe gjesendeve tjera .Shitet urgjent.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim