Komodine per TV

Shitet nga: Abide 17 Gsh 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shitet komodina per TV me dimensione 190cm gjatesi, 60cm gjeresi dhe 40cm lartesi. Komodina ka 4 fjoka dhe eshte ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim