Komodine per TV

Shitet nga: Arben 05 Dhj 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes komodinen e televizorit me te gjitha pajisjet te cilat i nevojiten nje komodine per televizor eshte shume e ruajtune dhe gjithashtu shum pak e perdorur.Per me shume na kontaktoni ne numrin e mesiperm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim