Komodine

Shitet nga: Besim 23 Nën 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komodine moderne dim.2.44m e punuar nga druri dhe me mbajtese hekuri. Shume e qendrueshme dhe ne gjendje te shkelqyer. Komodina mund te ndahet edhe ne dy pjese te ndara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim