Komodinen per TV

Shitet nga: Niki 01 Dhj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   215 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komodina per TV eshte ne gjendje te mire dhe elegante (shif fotot), e cila mund te perdoret edhe per te lene rroba, cd, libra, etj, ose per dekor ne sallon. Xhamat mund te mbulohen me tapeta, nese doni te mos shihen gjerat brenda.
E kam blere mjaft shtrenjte para 3 viteve, por me duhet ta shes se po e nderroj planin e shpise.

Dimesionet jane keto:

Vertikal eshte i gjate 2 metra, e horizontal 2,30 metra, i thelle 50 cm, dollapi i madh eshte 120 cm (ka edhe pasqyre dhe drite halogjene), dollapi i rrumbullaket 108 cm, dollapat poshte jane 40 horizontal, 55 vertikal dhe te thelle 40 cm (jane shume funksional dhe te thelle per me zon shume rroba apo gjera te tjera), edhe fijokat jane te thella dhe zojin shume gjera, Sic po shihet ne foton e fundit ia kam vnu tapetat e zeza, se me duket se shkojne me mire me komodinen se ngjyra origjinale e hirte (mund ti hiqen lehte nese nuk iu pelqejne).

Cmontohet lehte dhe ju ndihmojme ne bartje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim