Krevat dhe komod per tv

Shitet nga: Jeton 30 Sht 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes krevet esht i rujtun dhe komod per tv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim