Mobile per dhom dite

Shitet nga: Faik 01 Dhj 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Radiator 12brinje ne gjendje te rregullt i perdorur veten 3muja qmimi 28 euro

Mobile per dhom dite nga druri i punuar ne gjendje te rregullt dhe shume menyra per shfrytezim , i perdorshem per dhoma te dites , sallone
qmimi 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim