Mobilje / Komodë / Tavolinë

Shitet nga: Mobilje 03 Shk 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shiten Mobiljet komplet me tavoline dhe komode. Mobiljet janë tresh,dysh,dhe dy 1.
Çmimi 380 euro
Eshte i diskutueshem.
Viber: +377 45 650 676
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim