Mobilje 3 2 1

Shitet nga: Fatlum 04 Mar 00:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shiten mobiljet e perdorura tresh dysh nish mobiljet shkojn edhe me tavlinen per sallon dhe jan te pershtashme si per familje edhe per studentkan edhe 4 jastak munci negocjimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim