Mobilje per dhome te dites

Shitet nga: Faik 27 Krr 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Mobilje per dhome te dites , punim druri , shume i shfrytezushem dhe pa asnje defekt .
qmimi 330euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim