Mobilje pune dhe kompjuter

Shitet nga: Liridon Thaqi 04 Shk 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes tavolin pune dhe dollap. Jan ne gjendje shum te mir dhe te ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim