Mobilje

Shitet nga: ardhurim 08 Nën 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes mobile te pordoura 3- 2 dhe 2 fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim