Mobilje

Shitet nga: Albert 03 Jan 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Mobiljet jane ne gjendje te mire jane 2 tresha dhe nje fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim