Nxemje

Shitet nga: nxemje 01 Mar 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Ne gjendje te mir dhe punon mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim