PRODHIMË & RIPARIMË TË KUZHINAV, REGALLAV, KOMOD..

Shitet nga: zdrukthtar 03 Maj 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
PRODHOJM DHE RIPAROJMË, INTERIER SI DHE SHUM GJËRA TË TJERA NË LËMIN E ZDRUKTHATRIS.KUZHINA. REGALLA.

DHOMA GJUMI.

DHOMA PËR FËMI.

PARADHOMA,

BANAKA PËR SHTËPI & KAFITERI. ETJ.

VIZITA NË SHTËPIN APO LOKALIN TUAJ PËR INSPEKTIM, KONSULTIM.

GJITHQKA NË LËMIN E ZDRUKTHTARIS

ME EKSPERIENCË NGA 1968-t

Tel. 044 400 530 & 049 477 433
049477433


-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdrukthtar Makina Mobile Kuzhina Dhoma gjumi Dhoma per femi Komoda tv
Prodhim Riparim etj.

Burmashin Hillt Fleks Frez Sharr Kompresor Abs Cnc


mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera cosvorth cosworth seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen zx citroen bx citroen saxo volvo 460 volvo 440 bmw 318 bmw 32
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim