Perde te blera ne Gjini dhe komod per tv

Shitet nga: Perde dhe komod per tv 07 Gsh 00:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shiten perdet te blera ne gjini shum t ruajtura si dhe komoda per tv shum ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim