Perde te blera ne Gjini

Shitet nga: Perde dhe komod per tv 05 Gsh 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Perde shum pak te perdorura shum te ruajtura te blera ne gjini. Po ashtu shes edhe komoden per tv shume ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim