Pranojm Nje Vetur Kompenzim me mobilje Viber +37..

Shitet nga: fer-dizajn 10 Krr 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Pranoj nje golf 4 tdi viti 2003 Kompenzim me Mobilje si Kuzhina Dhoma Fjetje ulse per sallon 1.2.3 etj mund te k9ntaktoni ne 044 222 451 ose 049 49 40 30 si dhe ne Viber +377 44 799 989
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim