Prodhojm Kuzhina me kualitet te Lart Viber +377..

Shitet nga: fer-design 18 Mar 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Prodhojm Kuzhina Moderne te cilat mbylljen e fiokav e bejn ne mnyr te ngadalsuar po ashtu dhe mbylljen e dyerve me mekanizma te njohur Transportin Matjen si dhe montimin e bejm ne gjithë Teritorin e kosoves per me shum kontaktoni ne Tel 044 222 451 049 49 40 30 si dhe mund te kontaktoni dhe ne Viber +377 44 799 989 Flm per Mirekuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim