Shes Komoden per TV/gjithashtu eshte edhe per Pc

Shitet nga: Endrit 07 Shk 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komoda eshte e gjitha me dru eshte per TV dhe e ka mundesin per mu bo edhe per Kompjuter.
Kush eshte i interesum le te lajmrohen ne numrin me poshte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim